Dhurata e Ujkanit për Rrahmanin: “Faleminderit vëlla…”

  • 11 nëntor 2019 - 21:48
Dhurata e Ujkanit për Rrahmanin: “Faleminderit vëlla…”

Ujkani ia ka bërë një dhuratë Rrahmanit

Me t’u grumbulluar për ndeshjet e Kosovës me Çekinë të enjten dhe Anglinë të dielën, portieri, Samir Ujkani, ia ka bërë një dhuratë të bukur kapitenit, Amir Rrahmani.

Bëhet fjalë për fanellën e Torinos, klub në të cilin u transferua këtë verë portieri i “Dardanëve”.

“Faleminderit vëlla për dhuratën”, ka shkruar Amiri në rrjetet sociale, teksa ka postuar foto me fanellën veshur të Torinos. 

(Kosova Sot Online)