Tifozët e Kosovës i mposhtin 9-1 ata të Anglisë

  • 16 nëntor 2019 - 19:38
Tifozët e Kosovës i mposhtin 9-1 ata të Anglisë

Para ndeshjes Kosovë – Angli në ‘Fadil Vokrri’, ka qenë një tjetër përballje mes “Tre Luanëve” dhe ‘Dardanëve’.

Në fushën e 2 korrikut u zhvillua ndeshja në mes të tifozëve të Kosovës dhe tifozëve të Anglisë.

Në fund, ata që triumfuan ishin vendasit.

Tifozët e Kosovës i mposhtën ata të Anglisë me rezultat 9-1.

(Kosova Sot Online)