Sllovakia e shokon Kroacinë

  • 16 nëntor 2019 - 21:54
Sllovakia e shokon Kroacinë

Sllovakia është duke e mposhtur 0-1 Kroacinë

Sllovakia e ka shokuar në udhëtim Kroacinë, por fiton 0-1. Robert Bozenik ishte ai që gjeti golin për miqtë, në minutën e 32-të.

Nëse Kroacia humb këtë ndeshje, e fundit për ta në këto kualifikuese – do të kenë shumë të vështirë kualifikimin në Euro 2020 dhe gjithçka do të varet nga ndeshjet Sllovakia vs Azerbajxhan dhe Wales vs Hungari.

(Kosova Sot Online)