Festa në Prishtinë para ndeshjes në ‘Fadil Vokrri’

  • 17 nëntor 2019 - 16:29
Festa në Prishtinë para ndeshjes në ‘Fadil Vokrri’

Ka mbetur më pak se dy orë deri të nisja e super sfidës mes Kosovës dhe Anglisë.

Rrugët e Prishtinës janë pushtuar nga tifozët nga vende të ndryshme, shumica prej të cilëve do të jenë të detyruar të përcjellin sfidën nga kafenetë e ndryshme në kryeqytet.

Tifozët, gjatë gjithë ditës së sotme, por edhe ditës së djeshme – kanë kënduar e festuar së bashku me tifozë anglezë, kliko linkun më poshtë.

https://www.facebook.com/gazetaexpressport/videos/3160625067287345/?t=2

(Kosova Sot Online)