Fillon ndeshja Kosovë - Angli

  • 17 nëntor 2019 - 17:57
Fillon ndeshja Kosovë - Angli

Në stadiumin "Fadil Vokrri" në Prishtinë zyrtarisht ka filluar ndeshja mes përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Anglisë.

Kosova dhe Anglia do t’i përmbyllin eliminatoret për ‘Euro 2020’ me ndeshjen në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, ku ‘Dardanët’ kanë premtuar dhe do të krijojnë atmosferë të veçantë….

Image

(Kosova Sot Online)