Kosova tenton ta befasojë Anglinë

  • 17 nëntor 2019 - 19:25
Kosova tenton ta befasojë Anglinë

63′ – Kosova tenton të ndërtojë dhe ta befasoj Anglinë, por Milot Rashica harkon dobet.

 

 

(Kosova Sot Online)