Koregrafi spektakolare nga tifozët në “Air Albania” për këtë mendon FSHF!

  • 17 nëntor 2019 - 19:52
Koregrafi spektakolare nga tifozët në “Air Albania” për këtë mendon FSHF!

Parashikohet një koregrafi gjigande dhe spektakolare sot në inagurimin e impiantit të ri “Air Albania Stadium” në ndeshjen ndaj Francës dhe për t’ua bërë më të lehtë punën tifozëve ka menduar vetë Federata Shqiptare e Futbollit që për 21 mijë e 700 tifozët e pranishëm ka vendosur nga një flamur kuqezi në çdo ndenjëse duke bërë kështu të mundur që stadiumi të vishet i gjithi kuqezi dhe koregrafia të jetë vërtetë mbresëlënëse dhe të bëjë xhiron e botës.

(Kosova Sot Online)