Xhaka në shtëpi, Mustafi në stol

  • 23 nëntor 2019 - 15:51
Xhaka në shtëpi, Mustafi në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Southamptonit.

Granit Xhaka është lënë sërish në shtëpi, derisa në stol gjendet shqiptari tjetër – Shkodran Mustafi.

Ndeshja mes Arsenalit e Southamptonit zhvillohet nga ora 16:00.

Arsenal:

 

 

Southampton:

 

(Kosova Sot Online)