Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Crystal Palace vs Liverpool

  • 23 nëntor 2019 - 17:54
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Crystal Palace vs Liverpool

Janë shënuar dy gola brenda pak minutave në “Selhurst Park” në sfidën mes Crystal Palace dhe Liverpoolit.

Fillimisht, Zaha shokoi mysafirët duke shënuar për 1-1 në minutën e 82-të të takimit.

Por, gëzimi i vendasve zgjati shkurt, ashtu si zhgënjimi i mysafirëve. Në minutën e 85-të, pas një tollovia në zonë, Roberto Firmino ka shënuar për 2-1 për ta kaluar sërish në epërsi Liverpoolin.


(Kosova Sot Online)