Ka gol në ndeshjen Milan – Napoli

  • 23 nëntor 2019 - 18:30
Ka gol në ndeshjen Milan – Napoli

Napoli ka kaluar në epërsi kundër Milanit pas 24 minutave në ‘San Siro’

Lozano ka shënuar për 0-1 në minutën e 24’ duke shfrytëzuar një top të kthyer nga shtylla, për ta mposhtur lehtësisht Donnarummën.

Milani nuk e nisi aspak mirë ndeshjen, u lëndua Suso në nxehje dhe u desh të zëvendësohej nga Rebic.


(Kosova Sot Online)