Zidane e lë në stol Balen, starton sërish Rodrygo

  • 23 nëntor 2019 - 19:57
Zidane e lë në stol Balen, starton sërish Rodrygo

Zinedine Zidane e ka lënë në stol uellsianin, Gareth Bale, ashtu si mesfushorin Toni Kroos dhe mbrojtësin e majtë, Marcelo.

Startojnë nga fillimi në vend të tyre, Rodrygo, Valverde dhe Mendy.

(Kosova Sot Online)