Edhe kjo na mungonte: Basketbollisti shqiptar e grushton gjyqtarin

  • 23 nëntor 2019 - 22:46
Edhe kjo na mungonte: Basketbollisti shqiptar e grushton gjyqtarin

Një ndeshje basketbolli në Durrës në mes Teutës dhe Tiranës nuk ka përfunduar mirë.

Një nga basketbollistët e ka rrahur referin e ndeshjes. Po ashtu pas këtij sulmi gjyqtari është larguar nga fusha.

Ende nuk dihet se sa shumë ka marrë lëndime referi apo arsye e këtij veprimi të pahijshëm nga basketbollisti.

(Kosova Sot Online)