Arrin edhe Lewandowski në ceremoninë e ‘Topit të Artë’, e dashura elegante merr gjithë vëmendjen

  • 02 dhjetor 2019 - 19:31
Arrin edhe Lewandowski në ceremoninë e ‘Topit të Artë’, e dashura elegante merr gjithë vëmendjen

Tashmë ka nisur të mbushet salla ku do të mbahet ceremonia e ‘Topit të Artë’ për vitin 2019, në Paris.

Në mesin e të shumtëve që kanë shkelur në tepihun e kuq, është edhe futbollisti i Bayern Munich, Robert Lewandowski.

Ai ishte në prani të së dashurës së tij që mori vëmendjen e të gjithëve, e cila kishte veshur një fustan të zi dhe dukej shumë elegante.

Lewa është në mesin e kandidatëve për Topin e Artë.

Deri më tani janë zbuluar 20 futbollistë, nga numri 11 deri në 30, sulmuesi i Bayern Munich duket të jetë në mesin e 10 më të mirëve në botë për vitin 2019. 

(Kosova Sot Online)