Inter – Roma, formacionet zyrtare

  • 06 dhjetor 2019 - 20:12
Inter – Roma, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe Romës.

Interi dhe Roma do të përballen në “Giuseppe Meazza” nga ora 20:45, një super sfidë që për Interin vlen vetëm fitorja për të qëndruar në krye të Serie A.

 

(Kosova Sot Online)