Everton – Chelsea, formacionet zyrtare

  • 07 dhjetor 2019 - 12:39
Everton – Chelsea, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Evertonit dhe Chelseas.

Evertoni kërkon patjetër fitore për t’u larguar nga zona e rrezikshme derisa Chelsea me synimin për të qëndruar në top katërshe në Premierligë.

Evertoni aktualisht gjendet në pozitën e 18 me 14 pikë, Chelsea në pozitën e katërt me 29 pikë.

Everton:

Chelsea:

(Kosova Sot Online)