Mönchengladbach – Bayern, Coutinho dhe Perisic ulen në stol

  • 07 dhjetor 2019 - 14:56
Mönchengladbach – Bayern, Coutinho dhe Perisic ulen në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Borussia Mönchengladbach dhe FC Bayern München.

Philippe Coutinho dhe Ivan Perisic vazhdojnë të mos gjejnë vend në formacionin startues, që të dy janë ulur në stol.

Mönchengladbach:

 

Bayern:

(Kosova Sot Online)