Son shkatërron kundërshtarët, Tottenhami i pandalshëm

  • 07 dhjetor 2019 - 16:48
Son shkatërron kundërshtarët, Tottenhami i pandalshëm

Tottenhami ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Burnleyt, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin e Tottenhamit në Londër dhe është e vlefshme për xhiron e 16-të të Premierligës.

Tottenhami e shtoi epërsinë në këtë ndeshje përmesi një goli të jashtëzakonshëm nga Heung-Min Son në minutën e 32-të të ndeshjes.

(Kosova Sot Online)