Milot Rashica vs Klaus Gjasula, derbi i shqiptarëve në Bundesliga

  • 08 dhjetor 2019 - 17:23
Milot Rashica vs Klaus Gjasula, derbi i shqiptarëve në Bundesliga

Milot Rashica, si gjithmonë, e nis titullar edhe këtë takim.

Pasi realizoi dy herë javën e kaluar, ai do të tentojë të lë gjurmë edhe kundër SC Paderbornit të mesfushorit shqiptar, Klaus Gjasula.

29-vjeçari është titullar dhe kapiten për Paderbornin.

(Kosova Sot Online)