Vajza e legjendës holandeze në krah të Van de Beek

  • 08 dhjetor 2019 - 23:25
Vajza e legjendës holandeze në krah të Van de Beek

Vajza e Bergkamp është në lidhje me talentin, Donny van de Beek

Estelle Bergkamp, vajza e ish-futbollistit të famshëm holandez, Denis Berkamp (ka spikatur, përveçse me “tulipanët”, me Ajaxin, Arsenalin dhe Interin, është e fejuara e Donny van de Beek.

Pasi e bënë publike lidhjen mes tyre gjatë verës, u shfaqën krah njëri-tjetrit edhe në ceremoninë e “Topit të Artë”.

(Kosova Sot Online)