Haaland bën një parashikim të çmendur para sfidës me Liverpool-in

  • 10 dhjetor 2019 - 18:03
Haaland bën një parashikim të çmendur para sfidës me Liverpool-in

I ri dhe pa shumë shqetësime, ambicioz dhe i uritur për gola.

Erling Haaland ka bërë një parashikim të guximshëm para ndeshjes së Champions League që Slazburg-u i tij do të luajë sot kundër Liverpool-it.

I pyetur nga gazetari sesi do të përundojë ndeshja, ai ka thënë: "3-1 për ne. A do t'i shënoj unë tre golat? Po".

(Kosova Sot Online)