Frederica dhe Matri e ngacmojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale

  • 10 dhjetor 2019 - 22:24
Frederica dhe Matri e ngacmojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale

Frederica Nargi dhe Alessandro Matri “ngacmojnë” njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Pas një postimi seksi të bukuroshes italiane, bashkëshorti i saj, ish-sulmues i Juventusit, shkroi:

“Më lër të kuptoj… më thua se po shkoj të bëj pazar dhe poston fotot në Instagram, ndërsa unë më fëmijët në shtëpi.” E menjëhershme replika e modeles së njohur: “Në realitet, doja të të tërhiqja vëmendjen.”


(Kosova Sot Online)