Coutinho kompleton het-trikun me gol të çmendur, Bayern 6-1 Werder

  • 14 dhjetor 2019 - 17:15
Coutinho kompleton het-trikun me gol të çmendur, Bayern 6-1 Werder

Bayerni po e shkatërron Werder Bremenin

Bayern Munich është duke e shkatërruar 6-1 Werder Bremenin në ‘Allianz Arena’.

Duket se kjo është nata e ish mesfushorit të Liverpoolit dhe Barcelonës, Philippe Coutinho.

Pasi shënoi në minutat 45’ dhe 63’, ai shënuar sërish për të kompletuar he-trikun në minutën e 78’, duke shënuar për 6-1, derisa realizuan edhe Lewandowski sërish si dhe Thomas Muller.

(Kosova Sot Online)