Liverpool – Sheffield United, formacionet zyrtare

  • 02 janar 2020 - 20:07
Liverpool – Sheffield United, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit dhe Sheffield Unitedit.

Xherdan Shaqiri vazhdon të ketë shqetësime, derisa Liverpooli e nis këtë takim me të zakonshmit në sulm, Mane-Salah-Firmino.

‘Redsat’ do të kërkojnë patjetër fitore për t’u shkëputur sërish në 13 pikë me ndjekësin më të afërt, Leicester Cityn.

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Keita, Mane, Salah, Firmino.

Sheffield United:

(Kosova Sot Online)