Salah e kalon Liverpoolin në epërsi pas 4 minutave në ‘Anfield’

  • 02 janar 2020 - 21:42
Salah e kalon Liverpoolin në epërsi pas 4 minutave në ‘Anfield’

Liverpooli është duke e mposhtur 1-0 Sheffield Unitedin.

Pas 4 minutave lojë në ‘Anfield’, është zhbllokuar rezultati në sfidën mes Liverpoolit dhe Sheffield Unitedit.

Vendasit kaluan në epërsi me golin e sulmuesit, Mohamed Salah.

(Kosova Sot Online)