Vjen edhe goli i dytë për Tottenham

  • 14 janar 2020 - 21:37
Vjen edhe goli i dytë për Tottenham

Tottenham ka shënuar golin e dytë kundër Middlesbrough

Është Lamela që ka shënuar një gol të bukur dhe interesant në minutën e 15-të te ndeshjes. 

(Kosova Sot Online)