Milani me Ibrahimovicin synojnë tjetër fitore, formacionet për sfidën me Udinesen

  • 19 janar 2020 - 11:38
Milani me Ibrahimovicin synojnë tjetër fitore, formacionet për sfidën me Udinesen

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Udineses.

Sot do të zhvillohen disa ndeshje në Serie A, por kampionatin italian do të startojë që në orën 12:30 me sfidën Milan-Udinese.

Kuqezinjtë e Stefano Piolit do të kërkojnë rikthimin te suksesi edhe në “San Siro”, pasi kanë marrë konfirmime të mira në takimet e javëve të fundit në udhëtim.

Image

(Kosova Sot Online)