Juventusi pret Parmën, kërkon fitore për t’u shkëputur nga Interi

  • 19 janar 2020 - 19:55
Juventusi pret Parmën, kërkon fitore për t’u shkëputur nga Interi

Interi barazoi sonte në Lecce kështu që Juventus ka një mundësi të artë që të shmanget nga rivali i tyre kryesor sonte por s’pari duhet ta mposhtë Parmën

Juventus e pret sonte në stadiumin e vet skuadrën e Parmës.

Skuadra e Maurizio Sarrit ka një mundësi të artë që në rast fitore sot të shkëputet me pikë kundër Interit.

Në rast fitoreje ata do të ishin katër pikë më larg Interit të cilët dështuan për të fituar sonte kundër Lecces ku barazuan me rezultat 1-1.

Sarri në këtë takim sulmin ia ka besuar Dybalas dhe Ronaldos ku pas tyre do të luan Aaron Ramsey.

(Kosova Sot Online)