Lionel Messi i prin Barcelonës sonte kundër Grenadas

  • 19 janar 2020 - 20:58
Lionel Messi i prin Barcelonës sonte kundër Grenadas

Barcelona pret sonte në Camp Nou skuadrën e Grenadës, e cila ka pasur një sezon shumë të mirë deri me tani.

Barcelona do të luajë sonte kundër Grenadas në Camp Nou.

Por, e veçanta e kësaj ndeshje është se më në bankën e Barcelonës nuk do të jetë Ernesto Valverde por trajneri i ri i skuadrës katalunase, Quique Setien do të kërkojë vetëm fitore për Barcelonës.

Natyrisht, Setien në formacionin e tij të parë ka zgjedhur Messi dhe Griezmann për t’i prirë sulmit të tyre por edhe Ansu Fatin që do të jetë treshja sulmuese sonte kundër Grenadas që për momentin gjendet në vendin e 10 në La Liga.

(Kosova Sot Online)