Ronaldo i shënon supergol Parmës

  • 19 janar 2020 - 21:52
Ronaldo i shënon supergol Parmës

Juventusi ka kaluar në epërsi kundër Parmës dy minuta pa përfunduar pjesa e parë

Ishte një goditje e fuqishme e Ronaldos, e cila u devijua dhe përfundoi në portë të Parmës.

(Kosova Sot Online)