Kaq para kërkon AC Milan për Paqueta

  • 19 janar 2020 - 22:46
Kaq para kërkon AC Milan për Paqueta

AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra

AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë euro.

Ato skuadra që e dëshirojnë mesfushorin në radhët e tyre duhet të paguajnë këtë shumë, shkruajnë mediat italiane.

Deri me tani Paris Saint-Germain është thënë se janë gati për të shpenzuar 35 milionë euro për të nënshkruar me Lucac Paquetan dhe madje ata edhe kanë mbajtur bisedat e para për transferin e tij.

Corriere dello Sport shkruan se skuadra e Serie A e ka vënë këtë çmim dhe nuk dëshiron që të bie nën të. 

(Kosova Sot Online)