Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala "puthen" aksidentalisht në buzë

  • 20 janar 2020 - 12:27
Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala

Video është bërë virale në rrjetet sociale.

Mbrëmë Juventus luajti kundër Parmës, në kuadër të Seria A, ku Zonja e Vjetër fitoi me rezultat 2:1.

Cristiano Ronaldo në këtë ndeshje shënoi dy gola.

Gjatë festimit të golit të dytë, ai aksidentalisht ka puthur bashkëlojtarin e tij, Paulo Dybalan, gjatë kthimit të kokave.

(Kosova Sot Online)