Real Madridi i së ardhmes, formacioni i mundshëm me Mbappen lider

  • 24 janar 2020 - 22:08
Real Madridi i së ardhmes, formacioni i mundshëm me Mbappen lider

Mbappe është dëshira e madhe e Perez, mund t’ia veshë fanellën e bardhë verën e vitit 2020…

Kylian Mbappe është ëndrra e madhe e Real Madridit dhe numrit një të klubit spanjoll, Florentino Perez.

Ka raportime nga më të ndryshmet se Mbappe, verën e vitit 2020, mund ta veshë fanellën e Los Blancos.

Nëse kjo ndodh, ai do të jetë lideri i një skuadre shumë të talentuar të Realit, jo atij të tanishëm, por të Madridit të së ardhmes.

(Kosova Sot Online)