Nuk ndalet Bayern, Leon Goretzka shënon gol të bukur

  • 25 janar 2020 - 19:56
Nuk ndalet Bayern, Leon Goretzka shënon gol të bukur

Bayenr Munich po e mposhtë 3-0 Schalken në ‘Allianz Arena’

Pas Robert Lewandowskit dhe Thomas Muller, ka shënuar edhe Leon Goretzka.

Ai realizoi për 3-0 një gol të bukur në mënyrë akrobatike në minutën e 50-të.

(Kosova Sot Online)