Yulia, lojtarja e hockey që po e “çmend” Instagramin me format e saj

  • 13 shkurt 2020 - 14:53
Yulia, lojtarja e hockey që po e “çmend” Instagramin me format e saj

Quhet Yulia Ushakova, është lojtare e hockey-t në akull e cila si sulmuese te skuadra ruse e Spartakut të Moskës.

Ajo është një yll brenda dhe jashtë fushe dhe këtë e tregojnë fotot në profilin e saj në Instagram, ku Yulia shfaqet gjithmonë shumë sensuale dhe superseksi.

(Kosova Sot Online)