Skitarja Enxhi Sefaj përfaqëson Kosovën në garën e Sllovenisë

  • 14 shkurt 2020 - 16:24
Skitarja Enxhi Sefaj përfaqëson Kosovën në garën e Sllovenisë

Skitarja Enxhi Sefaj do ta përfaqësojë Kosovën në garën ndërkombëtare të FIS-it (Federata Ndërkombëtare e Skitarisë), “Pokal Loka 2020”, që të shtunën dhe të dielën mbahet në Skofja Loka të Sllovenisë.

Sefaj do të marrë pjesë për grupmoshën U-14, ndërsa do të garojë në disiplinat e sllallomit dhe sllalomit të madh. 

(Kosova Sot Online)