Nisin ankesat me të filluar sezoni pranveror, 89-shi fajëson FFK-në për humbje

  • 16 shkurt 2020 - 19:15
Nisin ankesat me të filluar sezoni pranveror, 89-shi fajëson FFK-në për humbje

Trepça ‘89 është mposhtur sot në një ndeshje të çmendur me Flamurtarin ku u shënuan plot shtatë gola ndërsa në fund festuan vendasit me rezultat 4:3.

Pas kësaj humbjeje kryetari i Trepçës ’89, Abedin Zeka, përmes një reagimi në faqen e klubit ka vlerësuar se kjo humbje erdhi me direktiva nga Federata e Futbollit e Kosovës dhe kryetarit të Komisionit të Gjyqtarëve, Përparim Hasani.

(Kosova Sot Online)