Nuk e konfirmon Tuchel, Neymar në dyshim për Dortmundin

  • 16 shkurt 2020 - 21:07
Nuk e konfirmon Tuchel, Neymar në dyshim për Dortmundin

Neymar mund të jetë jashtë edhe për ndeshjen me Dortmundin

Thomas Tuchel nuk ka konfirmuar nëse lojtari ka lënë prapa shqetësimet dhe është gati për lojë.

Ai ende nuk e di nëse Neymar Junior do të luajë kundër Borussia Dortmund në Ligën e Kampionëve.

“S’mund të ju them sot|, tha Tuchel për Canal+ kur u pyet nëse mund të konfirmojë se Neymar është gati për lojë.

“Duhet të presim deri në stërvitjen e nesërme. Duhet t’i shikojmë të gjithë nesër”.

(Kosova Sot Online)