Reali po humb në ‘Santiago Bernabeu’

  • 16 shkurt 2020 - 21:58
Reali po humb në ‘Santiago Bernabeu’

Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’

Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’.

Reali bëri lojën, por golin e gjetën mysafirët dhe tani duhet të djersiten shumë në 45 minutat e pjesës së dytë, për të shmangur humbjen dhe nisjen e një krize, pak ditë pas eliminimit nga Kupa e Mbretit.

(Kosova Sot Online)