Rebic s’di të ndalet, e kalon Milanin në epërsi

  • 17 shkurt 2020 - 21:33
Rebic s’di të ndalet, e kalon Milanin në epërsi

Milan ka kaluar në epërsi kundër Torinos dhe po fiton 1-0 në ndeshjen që po zhvillohet në ‘San Siro’

Rebic shënoi për 1-0 në minutën e 25’, pas një asisti nga ana e Castillejos.

(Kosova Sot Online)