“Alo, kush jeni?!” portieri i përgjigjet telefonatës gjatë derbit

  • 18 shkurt 2020 - 19:36
 “Alo, kush jeni?!” portieri i përgjigjet telefonatës gjatë derbit

Amerika Latine është vendi i çudirave në futboll dhe shpesh episode të rralla vijnë përtej Oqeanit.

Si ky në derbin mes Colo Colo dhe Universidad de Chile, ku portieri i ekipit të Colo Colo, që po ofendohej nga fansat e Universidad, pasi i hodhën një celular për ta goditur, e mori në dorë dhe nisi të përgjigjej te telefonata, teksa më pas ia kaloi shokut të ekipit.

Një skenë gazmore kjo, teksa më pas nga hedhja e fishekzjarrëve, ndeshja u ndërpre.


(Kosova Sot Online)