Chelsea i shënon Tottenhamit pas 15 minutave lojë në ‘Stamford Bridge’

  • 22 shkurt 2020 - 14:27
Chelsea i shënon Tottenhamit pas 15 minutave lojë në ‘Stamford Bridge’

Chelsea po e mposhtë 1-0 Tottenhamin në ‘Stamford Bridge’

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Chelseas dhe Tottenhamit.

Vendasit kanë kaluar në epërsi me një gol të sulmuesit, Oliver Giroud.

Pas disa tentimeve të njëpasnjëshme, s’kishe shpëtim për mysafirët, topi u desh të përfundojë në rrjetë.

(Kosova Sot Online)