Feronikeli ndahet me dyshen Bunjaki – Sopi

  • 22 shkurt 2020 - 19:49
Feronikeli ndahet me dyshen Bunjaki – Sopi

Pas disfatës së sotshme kundër Llapit, Feronikeli ka bërë të ditur se i ka ndarë rrugët me trajnerin Agim Sopi dhe menaxherin Albert Bunjaki.

Njoftimi i klubit:

Me një marrëveshje të dyanshme dhe pas një takimi krejtësisht miqësor, u vendos që të ndahen rrugët mes dyshes Bunjaku dhe Sopi, me klubin e Feronikelit.

Klubi i futbollit Feronikeli, i uron shumë suksese z. Bunjakut dhe z. Sopi në hapat e tyre të mëtutjeshëm dhe i falënderon për korrektësinë dhe profesionalizmin e treguar gjatë kohës sa ishin në klub.

Për detaje të reja, do të njoftojmë me kohë opinionin.

(Kosova Sot Online)