Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Gent – Roma

  • 27 shkurt 2020 - 19:44
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Gent – Roma

Janë shënuar dy gola brenda pak minutave në ndeshjen mes Gentit dhe Romës.

Të parët në epërsi kaluan vendasit.

Jonathan David shënoi për 1-0 në minutën e 25’ për ta kaluar Gentin në epërsi.

Pak minuta më vonë, në atë të 29’, reaguan mysafirët. Justin Kluivert ishte ai që barazoi gjithçka.

(Kosova Sot Online)