Pas barazimit të papritur në Belgjikë, United kërkon të kryejë punë në ‘old Trafford’

  • 27 shkurt 2020 - 20:19
Pas barazimit të papritur në Belgjikë, United kërkon të kryejë punë në ‘old Trafford’

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United dhe Club Brugge.

Pas barazimit 1-1 në Belgjikë në takimin e parë, Manchester United do të tentojë të kryejë punë në ‘Old Trafford’, për të siguruar një biletë për fazën tjetër të Europa League.

Kjo sfidë zhvillohet nga ora 21:00.

Image

(Kosova Sot Online)