Shënohen dy gola të shpejtë në “Giuseppe Meazza”

  • 27 shkurt 2020 - 21:36
Shënohen dy gola të shpejtë në “Giuseppe Meazza”

Interi dhe Ludogorets janë duke barazuar 1-1 në “Giuseppe Meazza”, sfidë që po zhvillohet pa prani të tifozëve për shkak të frikës nga koronavirusi.

Vendasit, që sfidën e parë e kanë fituar në udhëtim 2-0, pësuar fillimisht gol në minutë 27’.

Ishte Oliveira-Souza ai që i befasoi vendasit.

Por, skuadra e Antonio Contes reagoi menjëherë, duke barazuar gjithçka në minutën e 32’, shënoi mbrojtësi Christian Biraghi.

(Kosova Sot Online)