Olympiacos e shokon Arsenalin, barazohet gjithçka

  • 27 shkurt 2020 - 22:19

Olympiacos i ka shënuar gola Arsenalit në Emirates.

Cisse ka shënuar për 0-1 në minutën e 53’, duke barazuar gjithçka në këtë eliminatore, pasi Arsenali sfidën e parë e fitoi 1-0 në udhëtim.

Nëse qëndron rezultati i tillë deri në fund të ndeshjes, do të ketë 30 minuta vazhdime, dhe më pas ndoshta edhe penallti.

(Kosova Sot Online)