E dashura e Pogbës tenton të zhoglojë me letër higjienike… e ‘qorron’ djalin e saj!

  • 26 mars 2020 - 19:41
E dashura e Pogbës tenton të zhoglojë me letër higjienike… e ‘qorron’ djalin e saj!

Ashtu si e gjithë bota, edhe Paul Pogba bashkë me familjen e tij, po mundohet t’i kalojë disi këto ditë karantine, kur bota është pushtuar nga koronavirusi.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale, bashkë me bashkëshorten dhe djalin e tij.

Teksa tentonin të luanin me letër higjienike, pa dashje, Maria Salaues e gositi djalin e saj.

“E dashur çfarë bëre kështu?”, dëgjohet duke i thënë Pogba derisa s’mund të ndalet së qeshuri. 

(Kosova Sot Online)