Ja si po i kalon Costa momente romantike me të dashurën në karantinë

  • 02 prill 2020 - 11:59
Ja si po i kalon Costa momente romantike me të dashurën në karantinë

Fotografitë e diskutueshme të yllit të Juventusit Douglas Costa dhe të dashurës Nathalia Felix kanë tërhequr zhurmën e tifozëve, veçanërisht një nga një udhëtim me biçikletë kuadrati natën vonë, kur braziliani supozohet të jetë në karantinë duke pasur parasysh shpërthimin e koronavirusit.

Anësori u largua drejt Brazilit pak ditë më parë por me sa duke tani vijon të dalë lirshëm në vendlindjen e tij.

Për më shumë shfletoni galerinë

(Kosova Sot Online)