Agjenti: “Silva mund të kthehet në Milan”

  • 06 prill 2020 - 19:07
Agjenti: “Silva mund të kthehet në Milan”

Agjenti: “Silva mund të kthehet në Milan”

Sikur Ibrahimovic, edhe Thiago mund ta veshë sërish fanellën e Milanit

Paulo Tonietto, agjenti i Thiago Silvas, foli për të ardhmen e klientit të tij, në prag të skadimit të kontratës me Paris Saint Germain,

Ai nuk e ka mohuar mundësinë që Thiago ta veshë edhe njëherë fanellën e Milanit, ashtu siç bëri Zlatan Ibrahimovic.

“Në futboll gjithçka mund të ndodhë, por duhet të presim dhe të shohim çfarë do të ndodhë për shkak të pandemisë”, tha Paulo Tonietto për “MilanNews.it”.

“Ai e admiron Milanin, Ai bëri karrierë te Milani. Ai e di se edhe tifozët e duan shumë”.

36 vjeçarit i skadon kontrata në qershor. 

(Kosova Sot Online)