Manchester Unitedin i ofron 90 milionë euro për mbrojtësin e Napolit

  • 08 prill 2020 - 21:19
Manchester Unitedin i ofron 90 milionë euro për mbrojtësin e Napolit

Manchester United ka zhvilluar një tjetër sezon zhgënjyes.  Djajtë e Kuq nuk po arrijnë akoma të jenë protagonistë në Angli dhe Evropë.

Për të përforcuar skuadrën, sipas calciomercato.com, anglezët kanë vënë në shënjestër mbrojtësin e Napoli-t, Kalidou Koulibaly, për të cilin kanë bërë gati një ofertë marramendëse.

United, në fakt, duket se do të ofrojë 90 milionë euro për të djegur konkurrencën e Paris Saint-Germain, prej kohësh në gjurmët e senegalezit.

(Kosova Sot Online)